Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)

Grupa "0B" i "0C" w przedstawieniu pt. "Muminki" (Pałac Anny Wazówny, 5 i 6-latki, październik 2014)

Dnia 9 października 2014 roku w Pałacu Anny Wazówny odbyło się spotkanie poświęcone Apolonii Załuskiej Stromberg, która zajmowała się m.in. tłumaczeniami literatury skandynawskiej oraz była mocno związana z naszym miastem.

Na tę okoliczność nasze przedszkolaki z grupy "0B" (pani Doroty Niewidziały) oraz z grupy "0C" (pani Emilli Szmeichel) przygotowały przedstawienie do skandynawskiej ksiązki o "Muminkach". Za swoją włożona pracę maluchy otrzymały słodycze oraz ciekawe domino.

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png8.png8.png5.png4.png1.png
Dzisiaj37
Wczoraj47
Ten miesiąc1576
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka