• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

XVII Festiwal Taneczny "Pląsy Przedszkolaków" (BDK, kwiecień 2018)

Dnia 25 kwietnia 2018 roku, już po raz siedemnasty, na brodnickiej scenie domu kultury, wystąpili uczestnicy tanecznego festiwalu "Pląsy Przedszkolaków". W BDK wystąpiło ponad 400 młodych tancerzy, z przedszkoli w Brodnicy oraz m.in. z Rypina, Wąbrzeźna, Jabłonowa, Chełmna i Grążaw. W sumie gościliśmy reprezentacje 17 przedszkoli (23 grupy).
- Co roku przyjeżdżają do nas grupy przedszkolne, które prezentują jeden lub dwa tańce. Zapraszamy, nagradzamy, tym sposobem promujemy zamiłowanie do tańca - mówi Iwona Buńka (dyrektor Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Brodnicy) - organizator festiwalu.
Maluchy - pod okiem nauczycieli przygotowały układy nowoczesne, krakowiaki, czy polonezy. Dzieci z naszego przedszkola przygotowywały się do występu już od września. Szlifujemy kroki taneczne, by dzieci były pewne, nie denerwowały się - dodaje.
Dzieci prezentowały krakowiaka, poloneza, poleczkę, taniec nowoczesny...
Dla wszystkich uczestników popisów były upominki i duży pluszowy miś - można powiedzieć, że symbol naszego festiwalu.
Źródło informacjiGAZETA POMORSKA

ZDJĘCIA

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka