• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom" (grudzień 2013)

3 grudnia 2013 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy dokonano rozstrzygnięcia oraz wręczenia nagród w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Zapobiegajmy pożarom" organizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

 

Komisja pod przewodnictwem Pani Marii Mełnickej spośród nadesłanych prac wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

eliminacje powiatowe eliminacje miejskie

W kategorii przedszkolaków II miejsce zdobyła praca Weroniki Iwańskiej, która została zakwalifikowana na eliminacje wojewódzkie. Rok wcześniej nasza Weronika brała także udział w tym konkursie, gdzie jej praca otrzymała wyróżnieniewięcej informacji i zdjęcia na stronie KPPSP w Brodnicy

 

Kilka dni wczesniej, 19 listopada praca Weroniki zdobyła I miejsce w eliminacjach miejskich. Oprócz niej, w konkursie brał udział także Wiktor Krajnik, którego pracy przyznano II miejsce.


Laureaci eliminacji powiatowych otrzymali z rąk dh. Zbigniewa Sosnowskiego – Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brodnicy i zarazem Posła na Sejm RP oraz bryg. Waldemara Szrull – Komendanta Powiatowego PSP w Brodnicy, pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz upominki.

 

źródło informacjibrodnica.net oraz KPPSP w Brodnicy

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka