• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Zajęcia integracyjne "Jagódek" z "Pszczółkami" (październik 2014)

Razem się uczymy, bawimy, psocimy...

 

W miesiącu październiku grupa "Jagódek" rozpoczęła zajęcia integracyjne z grupą "Pszczółek", realizując program "W małym świecie wielcy ludzie".

Przyświeca nam oczywiście ten sam cel, który realizowałyśmy w roku poprzednim, a mianowicie: przyjaźń, tolerancja, empatia, zrozumienie i szacunek dla drugiego człowieka.

 

Pragniemy się nawzajem uczyć, pomagać, bawić i pokonywać bariery, jakie stwarza niepełnosprawność. W październiku uczyliśmy się o warzywach, chrupiąc pieczone ziemniaczki, a także poznaliśmy ciekawostki, które kryje jesienny las.

Wspólnie nauczyliśmy się trzech zabaw muzyczno–ruchowych i piosenki, którą opanowaliśmy perfekcyjnie. Obecnie próbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: "Kim chcemy zostać jak będziemy dorośli?". Mogę zdradzić Państwu, że to właśnie w naszym przedszkolu rosną przyszłe gwiazdy.

Przed nami jeszcze wiele ciekawych spotkań, zabaw i atrakcji, o których oczywiście będziemy informować na bieżąco.

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka