Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
WAŻNE INFORMACJE
 Ponowne otwarcie przedszkoli miejskich ! 

Od dnia 7 maja 2020 roku rozpoczęło funkcjonować Przedszkole nr 6 w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 1 - oddziały na ulicy Królowej Jadwigi 3. Przedszkole pracuje w godzinach 6:00-16:00. Do przedszkola uczęszcza 12 zgłoszonych dzieci, które do 12 marca uczęszczały do przedszkoli miejskich, a których rodzice nie mieli możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

W przypadku kolejnych dzieci, których rodzice nie będą mieli możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, należy zgłosić taką potrzebę do „rodzimego” przedszkola na 7 dni przed planowanym posłaniem dziecka do przedszkola.

Przypominamy, że pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Adresy e-mail i telefony do miejskich przedszkoli:
  1. ZSP nr 1 – jedynkabrodnica@wp.pl | 502 712 733
  2. ZSP nr 2 – p-zielona@wp.pl | 56 493-46-06
  3. ZSP nr 3 – przedszkole@zsp3.brodnica.pl | 514 951 639

Zajęcia integracyjne "Jagódek" z "Pszczółkami" (październik 2014)

Razem się uczymy, bawimy, psocimy...

 

W miesiącu październiku grupa "Jagódek" rozpoczęła zajęcia integracyjne z grupą "Pszczółek", realizując program "W małym świecie wielcy ludzie".

Przyświeca nam oczywiście ten sam cel, który realizowałyśmy w roku poprzednim, a mianowicie: przyjaźń, tolerancja, empatia, zrozumienie i szacunek dla drugiego człowieka.

 

Pragniemy się nawzajem uczyć, pomagać, bawić i pokonywać bariery, jakie stwarza niepełnosprawność. W październiku uczyliśmy się o warzywach, chrupiąc pieczone ziemniaczki, a także poznaliśmy ciekawostki, które kryje jesienny las.

Wspólnie nauczyliśmy się trzech zabaw muzyczno–ruchowych i piosenki, którą opanowaliśmy perfekcyjnie. Obecnie próbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: "Kim chcemy zostać jak będziemy dorośli?". Mogę zdradzić Państwu, że to właśnie w naszym przedszkolu rosną przyszłe gwiazdy.

Przed nami jeszcze wiele ciekawych spotkań, zabaw i atrakcji, o których oczywiście będziemy informować na bieżąco.

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png6.png0.png8.png3.png2.png
Dzisiaj38
Wczoraj56
Ten miesiąc1590
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka