Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)

XV Festiwal Taneczny "Pląsy Przedszkolaków" (BDK, kwiecień 2016)

"Co tu mówić, co tu kryć, nie da się bez tańca żyć!"

Dnia 6 kwietnia po raz 15. nasze przedszkole było gospodarzem imprezy pt. "Pląsy przedszkolaków". Ze względu na okrągłą rocznicę naszych corocznych spotkań, festiwal przedszkolaków otworzyły uroczyste fanfary i występ absolwentów naszego przedszkola - uczniów Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wiejskiej w Brodnicy: Natalii Wojnowskiej i Mikołaja Iwańskiego.

Wszyscy zaproszeni goście mieli okazję prześledzić historię naszego festiwalu, którą dokumentowała wystawa zdjęć w holu Brodnickiego Domu Kultury.

 

Na scenie zaprezentowało się około 400. przedszkolaków. Oprócz brodnickich przedszkoli gościliśmy również dzieci z Mszana, Jabłonowa, Rypina, Chełmna, Wąbrzeźna i Grążaw. Nasze przedszkole reprezentowały dwie grupy 5-cio i 6-latków: "Jeżyki” i "Pszczółki", które uroczystym tańcem przywitały i pożegnały zgromadzoną publiczność.

Piękne stroje, talent i umiejętności dzieci zachwyciły zaproszonych gości, rodziców i dziadków. Dzieci poruszały się w rytmie Polki, Poloneza, Krakowiaka, zaprezentowały tańce dyskotekowe.

Za odwagę, pracę i świetny występ każde dziecko otrzymało upominek, panie opiekunki - pamiątkowe dyplomy, a prezentujące się przedszkola - zbiory bajek.

Oklaskom i podziękowaniom nie było końca...

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png1.png0.png5.png0.png5.png
Dzisiaj7
Wczoraj66
Ten miesiąc1907
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka