Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)

Sukces w Regionalnym Konkursie "Multimedialne przedszkole - świat interaktywnej zabawy i edukacji” (kwiecień 2016)

25 kwietnia 2016 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu odbyła się konferencja podsumowująca Regionalny Konkurs "Multimedialne przedszkole – świat interaktywnej zabawy i edukacji" dla nauczycieli wychowania przedszkolnego na najciekawszy zestaw ćwiczeń interaktywnych zrealizowanych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej firmy SMART Board i oprogramowania Notebook.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego przygotowywały się do konkursu trzy miesiące, uczestnicząc w 20 godzinnym nieodpłatnym kursie oraz licznych konsultacjach poprowadzonych przez konsultantów KPCEN w Toruniu - Wacława Kozłowskiego oraz Marzennę Wierzbicką. W tym czasie uczestniczki poznały zasady funkcjonowania i zasoby tablic SMART Board oraz możliwości wykorzystania ich w pracy z przedszkolakami.

 

Z naszego przedszkola do konkursu przystąpiły panie: Emilia Bajorek, Magdalena Konopka i Wioletta Sokołowska, które przygotowały ćwiczenia interaktywne pt. "Moja Mała Ojczyzna – Brodnica oczami przedszkolaka". Dzięki nim nasze reprezentantki zdobyły II miejsce i w nagrodę otrzymaliśmy tablicę interaktywną.

Źródło informacjiwww.kpcen.pl Relacja TV z konferencjizobacz

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png1.png0.png5.png0.png1.png
Dzisiaj3
Wczoraj66
Ten miesiąc1903
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka