• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Pożegnanie "Jagódek" z "Muchomorkami" (czerwiec 2014)

Dnia 16 czerwca grupa dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych pożegnała się z grupą "Muchomorków”, z którą spotykała się od dwóch lat w ramach programu integracyjnego "W małym świecie wielcy ludzie".

"Muchomorki" zaczynają nowy etap w swoim życiu, idą do szkoły. Na pożegnalnym spotkaniu były ulubione piosenki, zabawy, słodki poczęstunek i serdeczne uściski . Bardzo smutno było dzieciom z grupy "Jagódek", że odchodzą ich ulubieni koledzy, z którymi wspólnie uczyli się, bawili i spędzali wolny czas .

No cóż, taka jest kolej rzeczy... My, nauczyciele cieszymy się, że osiągnęłyśmy założone cele i w szkolnych progach 1 września 2014 roku staną mądre, uśmiechnięte dzieci, wrażliwe na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Grupa "Jagódek" wraz z paniami dziękuje i mocno ściska wszystkie "Muchomorki".

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka