• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Dogoterapia u przedszkolaków z ulicy Wyspiańskiego (listopad 2014)

Na początku listopada 2014 roku przedszkolaki z ulicy Wyspiańskiego uczestniczyły w zabawach z psem. Zajęcia pozwoliły przełamać lęk przed czworonogiem i pogłębić kontakt podchodzenia do niego (głaskanie, przytulanie się).

Podczas spotkania dzieci, m.in. poznały budowę ciała, zwyczaje oraz nawyki psów. Uczyły się właściwych zachowań wobec obcych psów (ułożenie ciała podczas próby ataku psa).
Wiele radości sprawiło dzieciom samodzielne karmienie psa oraz prowadzenie na smyczy. Na pewno nie jest to nasze ostatnie spotkanie z Pikusiem.
Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka