• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Wizyta "Kotków" w Bibliotece Miejskiej (5-latki, listopad 2015)

Pod koniec listopada 2015 roku dzieci z grupy „Kotki” odwiedziły Miejską i Powiatową Bibliotekę nr 1 w Brodnicy. Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka książka”.

Pierwszym tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką, a drugim – jesień.

 

Przedszkolaki zwiedziły placówkę, dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać.

 

Dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Zwracały uwagę na budowę książki oraz jak należy o nią dbać. Rozmawiały też o jesieni i jej darach, słuchały wierszyków o tej tematyce, a na koniec zostały obdarowane rumianymi jabłkami.

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png5.png7.png6.png
Dzisiaj3
Wczoraj81
Ten miesiąc1746
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka