• 56 49 879 49
  • +48 507 136 433
  • pmk-brodnica@wp.pl
  • Przedszkole czynne w godzinach 6:00-16:30 (od poniedziałku do piątku)
         
Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Brodnicy
ul. Wyspiańskiego 12a, 87-300 Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 

Piracka przygoda "Kotków" z grupa cyrkową "Heca" (5-latki, marzec 2016)

Dnia 1 marca 2016 roku przedszkolaki z grupy „Kotki” spotkało wiele atrakcji. Niespodziewanie odwiedziły je panie z grupy cyrkowej „Heca”.

Pani Basia i pani Agata przeniosły maluchy w świat piratów. Aby dołączyć do kapitana, dzieci musiały złożyć piracką przysięgę. Na okręcie pirackim, mali piraci uczyli się posługiwać magiczną lunetą, przeżyli balonowy sztorm na morzu oraz szkolili się we władaniu pirackim mieczem.

Jak na „wilków morskich” przystało konkurowano w zwijaniu liny na czas, broniono statku przed armatnimi kulami i podziwiano pirackie sztuczki. W nagrodę za wspólną zabawę kapitan obdarował dzieci skarbami zrobionymi z balonów.

Zobacz zdjęcia

Dla dzieci

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png3.png9.png4.png4.png1.png
Dzisiaj43
Wczoraj58
Ten miesiąc1611
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka